QL15I-2A-MH
QL15I-2A-MH Tohnichi
manual-QL-MH.pdf
Виробник: Tohnichi
Description: Ratchet Head Type Adjustable Tor
Packaging: Box
Length: 6.30" (160.0mm)
Tool Type: Torque Wrench
End - Size: 1/4"
Part Status: Active
Measurement Type: SAE (Standard)
Torque: Adjustable, 3 ~ 15 in-lbs
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Ratchet Head Type Adjustable Tor, Packaging: Box, Length: 6.30" (160.0mm), Tool Type: Torque Wrench, End - Size: 1/4", Part Status: Active, Measurement Type: SAE (Standard), Torque: Adjustable, 3 ~ 15 in-lbs.