QL200N4-MH
QL200N4-MH Tohnichi
manual-QL-MH.pdf
Виробник: Tohnichi
Description: Ratchet Head Type Adjustable Tor
Packaging: Box
Length: 19.29" (490.0mm)
Tool Type: Torque Wrench
End - Size: 1/2"
Part Status: Active
Measurement Type: SAE (Standard)
Torque: Adjustable, 40 ~ 200 Nm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Ratchet Head Type Adjustable Tor, Packaging: Box, Length: 19.29" (490.0mm), Tool Type: Torque Wrench, End - Size: 1/2", Part Status: Active, Measurement Type: SAE (Standard), Torque: Adjustable, 40 ~ 200 Nm.