QL750I-3A
QL750I-3A Tohnichi
manual-QL-QLE.pdf
Виробник: Tohnichi
Description: Ratchet Head Type Adjustable Tor
Packaging: Box
Length: 13.19" (335.0mm)
Tool Type: Torque Wrench
End - Size: 3/8"
Part Status: Active
Measurement Type: SAE (Standard)
Torque: Adjustable, 150 ~ 750 in-lbs
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Ratchet Head Type Adjustable Tor, Packaging: Box, Length: 13.19" (335.0mm), Tool Type: Torque Wrench, End - Size: 3/8", Part Status: Active, Measurement Type: SAE (Standard), Torque: Adjustable, 150 ~ 750 in-lbs.