QLC260P2
QLC260P2 ITT Cannon, LLC
DL_Series_ZIF_Con_Cat.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 260POS
Packaging: Bulk
Features: Actuating Camshaft Socket, Shielding, Zero Insertion Force (ZIF)
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Number of Positions: 260
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Number of Rows: 4
Number of Positions Loaded: All
Connector Usage: Daughtercard
Contact Finish Thickness: 40.0µin (1.02µm)
Part Status: Active
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 260POS, Packaging: Bulk, Features: Actuating Camshaft Socket, Shielding, Zero Insertion Force (ZIF), Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Number of Positions: 260, Pitch: 0.031" (0.80mm), Number of Rows: 4, Number of Positions Loaded: All, Connector Usage: Daughtercard, Contact Finish Thickness: 40.0µin (1.02µm), Part Status: Active.