Продукція > LTF TECHNOLOGY LLC > QLUX10W320C33V30K90C
QLUX10W320C33V30K90C
QLUX10W320C33V30K90C LTF technology LLC
Виробник: LTF technology LLC
Description: LED ENG QLUX NEUT WH RECT 3000K
Features: With Connector
Packaging: Bag
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 83.90mm L x 41.95mm W
Type: LED Engine
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33V
Height: 3.50mm
Current - Test: 320mA
Viewing Angle: 160°
Lens Type: Flat
Current - Max: 320mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 83 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 822lm
Part Status: Active
на замовлення 234 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED ENG QLUX NEUT WH RECT 3000K, Features: With Connector, Packaging: Bag, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 83.90mm L x 41.95mm W, Type: LED Engine, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33V, Height: 3.50mm, Current - Test: 320mA, Viewing Angle: 160°, Lens Type: Flat, Current - Max: 320mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 83 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 822lm, Part Status: Active.