Продукція > LTF TECHNOLOGY LLC > QLUXDOBAL29205W56927
QLUXDOBAL29205W56927
QLUXDOBAL29205W56927 LTF technology LLC
QLUXDOBAL29205W56LED9%20Series.pdf
Виробник: LTF technology LLC
Description: LED ENG QLUX WHT LINEAR 2700K
Features: Dimming-ELV, Triac
Packaging: Bag
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 292.00mm L x 38.00mm W
Type: LED Engine
Configuration: Linear
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC
Viewing Angle: 160°
Lens Type: Flat
Lumens/Watt @ Current - Test: 93 lm/W
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 92
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 450lm
Part Status: Active
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED ENG QLUX WHT LINEAR 2700K, Features: Dimming-ELV, Triac, Packaging: Bag, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 292.00mm L x 38.00mm W, Type: LED Engine, Configuration: Linear, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC, Viewing Angle: 160°, Lens Type: Flat, Lumens/Watt @ Current - Test: 93 lm/W, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 92, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 450lm, Part Status: Active.