Продукція > LTF TECHNOLOGY LLC > QLUXDOBAL29205W56930
QLUXDOBAL29205W56930
QLUXDOBAL29205W56930 LTF technology LLC
QLUXDOBAL29205W56LED9%20Series.pdf
Виробник: LTF technology LLC
Description: LED ENG QLUX NEUT WHT LNR 3000K
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 292.00mm L x 38.00mm W
Type: LED Engine
Configuration: Linear
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC
Viewing Angle: 160°
Lens Type: Flat
Lumens/Watt @ Current - Test: 93 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 92
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 500lm
Part Status: Active
на замовлення 291 шт:
Написати відгук
Description: LED ENG QLUX NEUT WHT LNR 3000K, Features: Dimming-ELV, Triac, Packaging: Bag, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 292.00mm L x 38.00mm W, Type: LED Engine, Configuration: Linear, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC, Viewing Angle: 160°, Lens Type: Flat, Lumens/Watt @ Current - Test: 93 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 92, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 500lm, Part Status: Active.