Продукція > LTF TECHNOLOGY LLC > QLUXDOBAL29620W84LED940K
QLUXDOBAL29620W84LED940K
QLUXDOBAL29620W84LED940K LTF technology LLC
QLUXDOBAL29620W84LED%20Series.pdf
Виробник: LTF technology LLC
Description: LED ENG QLUX WHT LINEAR 4000K
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 296.00mm L x 45.00mm W
Type: LED Engine
Configuration: Linear
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC
Viewing Angle: 160°
Lens Type: Flat
Lumens/Watt @ Current - Test: 90 lm/W
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 94
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2028lm
Part Status: Active
на замовлення 42 шт:
Написати відгук
Description: LED ENG QLUX WHT LINEAR 4000K, Packaging: Bag, Features: Dimming-ELV, Triac, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 296.00mm L x 45.00mm W, Type: LED Engine, Configuration: Linear, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC, Viewing Angle: 160°, Lens Type: Flat, Lumens/Watt @ Current - Test: 90 lm/W, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 94, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2028lm, Part Status: Active.