Продукція > LTF TECHNOLOGY LLC > QLUXDOBAR16025W84930
QLUXDOBAR16025W84930 LTF technology LLC
QLUXDOB16025W84LED9%20Series.pdf
Виробник: LTF technology LLC
Description: LED ENG QLUX WHT ROUND 3000K
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 160.00mm Dia
Type: LED Engine
Configuration: Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC
Height: 12.10mm
Viewing Angle: 160°
Lens Type: Flat
Lumens/Watt @ Current - Test: 85 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 92
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2128lm
Part Status: Active
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: LED ENG QLUX WHT ROUND 3000K, Features: Dimming-ELV, Triac, Packaging: Bag, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 160.00mm Dia, Type: LED Engine, Configuration: Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC, Height: 12.10mm, Viewing Angle: 160°, Lens Type: Flat, Lumens/Watt @ Current - Test: 85 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 92, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2128lm, Part Status: Active.