QLUXL15224LED9030
QLUXL15224LED9030 LTF technology LLC
QLUXL15224LED%20Series.pdf
Виробник: LTF technology LLC
Description: LED ENG QLUX NEUT WHT LNR 3000K
Features: Dimming
Packaging: Bag
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 152.00mm L x 12.70mm W
Type: LED Engine
Configuration: Linear
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V
Current - Test: 200mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 300mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 792lm
Part Status: Active
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED ENG QLUX NEUT WHT LNR 3000K, Features: Dimming, Packaging: Bag, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 152.00mm L x 12.70mm W, Type: LED Engine, Configuration: Linear, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V, Current - Test: 200mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 300mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 792lm, Part Status: Active.