QM034D106MAT2A
QM034D106MAT2A AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10UF 4V X5R 0603
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 10uF X5R 0603 20% Tol HIGH CV.
Інші пропозиції QM034D106MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QM034D106MAT2A QM034D106MAT2A Виробник : AVX qm-776388.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 10uF X5R 0603 20% Tol HIGH CV