QM20X30W
QM20X30W TIE10
QM20x30W.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties - Holders
Description: Holder; screw; polyamide 6.6; white; Tie width: max.10mm; Ht: 8mm
Operating temperature: -30...60°C
Type of cable accessories: holder
Body material: polyamide 6.6
Mounting: screw
Panel cutout diameter: 3.8mm
Height: 8mm
Tie width: max. 10mm
Width: 20mm
Length: 32mm
Body colour: white
Cable accessories application: cable ties
на замовлення 2780 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис QM20X30W TIE10
Category: Cable Ties - Holders, Description: Holder; screw; polyamide 6.6; white; Tie width: max.10mm; Ht: 8mm, Operating temperature: -30...60°C, Type of cable accessories: holder, Body material: polyamide 6.6, Mounting: screw, Panel cutout diameter: 3.8mm, Height: 8mm, Tie width: max. 10mm, Width: 20mm, Length: 32mm, Body colour: white, Cable accessories application: cable ties.