QM4019M20007T1521035
QM4019M20007T1521035 Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
JWT2520TSX%20Spec.pdf
Виробник: Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Description: 2520 19.2M 7PF 10 20 -40/85 80
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 19.2 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2520 19.2M 7PF 10 20 -40/85 80, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 19.2 MHz.