Продукція > QLIGHT > QMCL60-BZ-24
QMCL60-BZ-24
  • QMCL60-BZ-24
  • QMCL60-BZ-24
QMCL60-BZ-24 QLIGHT
QMLC-series.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Light and Sound Signalling Devices
Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; buzzer,continuous light; LED
Supply voltage: 24V DC
IP rating: IP65
Body dimensions: Ø69x94mm
Operating temperature: -30...50°C
Current consumption: 80mA
Sound level: 80dB (d=1 m)
Manufacturer series: QMCL
Colour: amber; blue; cyan; green; red; violet; white
Signalling method: buzzer; continuous light
Light source: LED
Type of signaller: lighting-sound
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light and Sound Signalling Devices, Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; buzzer,continuous light; LED, Supply voltage: 24V DC, IP rating: IP65, Body dimensions: Ø69x94mm, Operating temperature: -30...50°C, Current consumption: 80mA, Sound level: 80dB (d=1 m), Manufacturer series: QMCL, Colour: amber; blue; cyan; green; red; violet; white, Signalling method: buzzer; continuous light, Light source: LED, Type of signaller: lighting-sound.