Продукція > QLIGHT > QMCL80-BZ-24
QMCL80-BZ-24
  • QMCL80-BZ-24
  • QMCL80-BZ-24
QMCL80-BZ-24 QLIGHT
QMLC-series.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Light and Sound Signalling Devices
Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; buzzer,continuous light; LED
Type of signaller: lighting-sound
Supply voltage: 24V DC
Signalling method: buzzer; continuous light
Light source: LED
Colour: amber; blue; cyan; green; red; violet; white
IP rating: IP65
Body dimensions: Ø83x99mm
Sound level: 80dB (d=1 m)
Manufacturer series: QMCL
Current consumption: 80mA
Operating temperature: -30...50°C
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light and Sound Signalling Devices, Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; buzzer,continuous light; LED, Type of signaller: lighting-sound, Supply voltage: 24V DC, Signalling method: buzzer; continuous light, Light source: LED, Colour: amber; blue; cyan; green; red; violet; white, IP rating: IP65, Body dimensions: Ø83x99mm, Sound level: 80dB (d=1 m), Manufacturer series: QMCL, Current consumption: 80mA, Operating temperature: -30...50°C.