QMFLN-400
QMFLN-400 Qlight
QMFLN%20Series.pdf
Виробник: Qlight
Description: LED MOD WH LNR LGT STRIP 7000K
Features: IP67, IP69K
Packaging: Retail Package
Color: White, Cool
Size / Dimension: 400.00mm L x 56.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 220VAC
Height: 67.40mm
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
CCT (K): 6000K ~ 7000K
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1844lm
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD WH LNR LGT STRIP 7000K, Features: IP67, IP69K, Packaging: Retail Package, Color: White, Cool, Size / Dimension: 400.00mm L x 56.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 220VAC, Height: 67.40mm, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, CCT (K): 6000K ~ 7000K, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1844lm, Part Status: Active.