QMIM012-SMD Epson (Seiko)
Виробник: Epson (Seiko)
12.5pF +/-30ppm -20?70°C 50Ω fundamental Dimension:13.46x5.08x4.19mm quartz cr. 12.000 MHz plasticSMD Q12.000 ma505
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
12.5pF +/-30ppm -20?70°C 50Ω fundamental Dimension:13.46x5.08x4.19mm quartz cr. 12.000 MHz plasticSMD Q12.000 ma505, кількість в упаковці: 10 шт.