QMQF326D33-2.5B-10.245
QMQF326D33-2.5B-10.245 Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
QMQF326%20QVMQF326.pdf
Виробник: Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Description: XTAL OSC TCXO 10.2450MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 22mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Frequency: 10.245 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 10.2450MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 22mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Frequency: 10.245 MHz, Base Resonator: Crystal.