Продукція > SAMTEC INC. > QMS-064-06.75-L-D-DP
QMS-064-06.75-L-D-DP Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN DIFF ARRAY PLUG 128POS SMD
Features: Ground Bus (Plane)
Packaging: Tray
Connector Type: Differential Pair Array, Male
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 128
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.250" (6.35mm)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Mated Stacking Heights: 11mm, 13mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIFF ARRAY PLUG 128POS SMD, Features: Ground Bus (Plane), Packaging: Tray, Connector Type: Differential Pair Array, Male, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 128, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.250" (6.35mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Mated Stacking Heights: 11mm, 13mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.