Продукція > PLETRONICS INC. > QP7720LEV-156.25M
QP7720LEV-156.25M Pletronics Inc.
qp77l_2.5v_revk.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25 MHz 20ppm -40 to 85C 2.5V PECL Clock Oscillator
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук