Продукція > JOHANSON TECHNOLOGY > QPDB3019121K3GU001E
QPDB3019121K3GU001E Johanson Technology
johanson_high_q_capacitors_p90_YRGVYZ9.pdf
Виробник: Johanson Technology
Silicon RF Capacitors / Thin Film Capacitors High-Q MLC P-Series, 1111, P90, 300.0V, 120.000pF+/-10% cap, Cu/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape cap
Написати відгук