Продукція > NETPOWER > QPS3150N013N25W
QPS3150N013N25W
QPS3150N013N25W NetPower
QPS3150x013xxxW.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 15V 195W
Package / Case: Quarter Brick
Size / Dimension: 2.29" L x 1.46" W x 0.40" H (58.2mm x 37.1mm x 10.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 93.5%
Current - Output (Max): 13A
Supplier Device Package: Quarter Brick
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 195 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 106 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 195W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tray, Package / Case: Quarter Brick, Size / Dimension: 2.29" L x 1.46" W x 0.40" H (58.2mm x 37.1mm x 10.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 93.5%, Current - Output (Max): 13A, Supplier Device Package: Quarter Brick, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 195 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.