QPS4033N055R20
QPS4033N055R20 NetPower Technologies
AdditionalProductInfo.aspx?part=5-9999-4
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters 182W 48V to 3.3V 55A Negative Logic
Написати відгук