QPS4120N017R25
QPS4120N017R25 NetPower Technologies
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters 204W 48V to 12V 17A Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук