QRS2018N025R25
QRS2018N025R25 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters 45W 24V to 1.8V 25A Negative Logic
Написати відгук