QRS2025N025R20
QRS2025N025R20 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 63W 24V to 2.5V 25A Negative Logic
Написати відгук