QRS2025N035R20
QRS2025N035R20 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 88W 24V to 2.5V 35A Negative Logic
Написати відгук