QRS2033N025R25
QRS2033N025R25 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters 83W 24V to 3.3V 25A Negative Logic
Написати відгук