QRS2033N035R25
QRS2033N035R25 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters 116W 24V to 3.3V 35A Negative Logic
Написати відгук