QRS2050N017R20
QRS2050N017R20 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 85W 24V to 5V 17A Negative Logic
Написати відгук