QRS2050N025R25
QRS2050N025R25 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-2306410.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 125W 24V to 5V 25A Negative Logic
Написати відгук