QRS2120N007R25
QRS2120N007R25 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters 84W 24V to 12V 7A Negative Logic
Написати відгук