QRS2120P010N20
QRS2120P010N20 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 120W 24V to 12V 10A
Написати відгук