QRS4018N025R20
QRS4018N025R20 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters 45W 48V to 1.8V 25A Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук