QRS4025N025R25
QRS4025N025R25 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters 63W 48V to 2.5V 25A Negative Logic
Написати відгук