QRS4050N017R25
QRS4050N017R25 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 85W 48V to 5V 17A Negative Logic
Написати відгук