QRS4050N025R20
QRS4050N025R20 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 125W 48V to 5V 25A Negative Logic
Написати відгук