QRS4120N010R20
QRS4120N010R20 NetPower Technologies
QRS2050x025xxx-1079686.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 120W 48V to 12V 10A Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук