QS18VN6AF250Q5
QS18VN6AF250Q5 Banner Engineering
201339-3107762.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors WORLD-BEAM: Adjustable Field; Range: 250 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: Complementary NPN; 150 mm (6 in) M12 Pigtail QD
Написати відгук