QS30LPQPMA
QS30LPQPMA Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: PHOTO SEN RETRO 8M BIPOLAR
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable, Potentiometer
Sensing Distance: 314.961" (8m)
Sensing Method: Retroreflective, Polarized
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Output Configuration: NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 2ms
Ingress Protection: IP67, NEMA 6P
Connection Method: Connector
Light Source: Red (630nm)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTO SEN RETRO 8M BIPOLAR, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Potentiometer, Sensing Distance: 314.961" (8m), Sensing Method: Retroreflective, Polarized, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Output Configuration: NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 2ms, Ingress Protection: IP67, NEMA 6P, Connection Method: Connector, Light Source: Red (630nm).
Інші пропозиції QS30LPQPMA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QS30LPQPMA QS30LPQPMA Виробник : Banner Engineering 119167-3079012.pdf Photoelectric Sensors WORLD-BEAM QS30: Polarized Retro; Range: 8 m; Input: 10-30 V dc; Output: Bipolar: 1 NPN; 1 PNP; 150 mm (6 in) M12 PUR Pigtail QD