QS30LPQPMA25 Banner Engineering Corporation
119167.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORLD-BEAM QS30: POLARIZED RETRO
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Adjustable, Potentiometer
Sensing Distance: 26.25' (8m)
Sensing Method: Retroreflective
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Output Configuration: NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 5ms
Ingress Protection: NEMA 6, IP67
Connection Method: Connector, M12
Light Source: Red (680nm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WORLD-BEAM QS30: POLARIZED RETRO, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Adjustable, Potentiometer, Sensing Distance: 26.25' (8m), Sensing Method: Retroreflective, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Output Configuration: NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 5ms, Ingress Protection: NEMA 6, IP67, Connection Method: Connector, M12, Light Source: Red (680nm), Part Status: Active.
Інші пропозиції QS30LPQPMA25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QS30LPQPMA25 QS30LPQPMA25 Виробник : Banner Engineering 119167-3079012.pdf Photoelectric Sensors WORLD-BEAM QS30: Polarized Retro; Range: 8 m; Input: 10-30 V dc; Output: Complementary: PNP, 150 mm (6 in) M12 PUR Pigtail QD