QS30VR3FF600
QS30VR3FF600 Banner Engineering Corporation
119166.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORLD-BEAM QS30 SERIES: UNIVERSA
Packaging: Bulk
Sensing Distance: 23.622" (600mm)
Sensing Method: Fixed-Field
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Output Configuration: SPDT - Dark-ON/Light-ON
Voltage - Supply: 24 ~ 250VAC, 12 ~ 250VDC
Response Time: 15ms
Ingress Protection: IP67, NEMA 6
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Red (680nm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WORLD-BEAM QS30 SERIES: UNIVERSA, Packaging: Bulk, Sensing Distance: 23.622" (600mm), Sensing Method: Fixed-Field, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Output Configuration: SPDT - Dark-ON/Light-ON, Voltage - Supply: 24 ~ 250VAC, 12 ~ 250VDC, Response Time: 15ms, Ingress Protection: IP67, NEMA 6, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Red (680nm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QS30VR3FF600 QS30VR3FF600 Виробник : Banner Engineering 119168-3107636.pdf Photoelectric Sensors WORLD-BEAM QS30 Series: Universal Voltage; Range: 600 mm; Input: 12-250 V dc or 24-250 V ac; Output: SPDT e/m Relay; 2 m (6.5 ft) Cable