QS50T45T
QS50T45T Quest Semi
QS50T45T_201b61be-490c-4189-b1d8-d7be1484aff3.pdf?v=1704155056
Виробник: Quest Semi
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 50A
Packaging: Tube
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 50A
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 200°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 mA @ 45 V
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 50A, Packaging: Tube, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 50A, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 200°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 mA @ 45 V.