QS74FCT162240CTPV
QS74FCT162240CTPV Quality Semiconductor
QSEMS01079-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Quality Semiconductor
Description: IC BUFFER INVERT BIPOLAR 5V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 115mA, 24mA
на замовлення 7454 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 275
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFFER INVERT BIPOLAR 5V, Packaging: Bulk, Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 4, Logic Type: Buffer, Inverting, Line Driver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 115mA, 24mA.