Продукція > QST CORPORATION > QT161S-26.000MATE-T
QT161S-26.000MATE-T QST Corporation
Виробник: QST Corporation
1.6x1.2 Timing XTAL 26 MHz 30ppm 10ppm -30 to 85C 12pF
на замовлення 5476 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 281
Відгуки про товар
Написати відгук