Продукція > QST > QT252S-16.000MEEV-T
QT252S-16.000MEEV-T QST
QT216S.pdf
Виробник: QST
Category: SMD quartz crystals
Description: Resonator: quartz; 16MHz; ±10ppm; 8pF; SMD; 2.5x2x0.55mm
Frequency: 16MHz
Mounting: SMD
Operating temperature: -20...70°C
Body dimensions: 2.5x2x0.55mm
Capacitance: 8pF
Resonator tolerance: ±10ppm
Frequency stability: ±10ppm
Type of resonator: quartz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Resonator: quartz; 16MHz; ±10ppm; 8pF; SMD; 2.5x2x0.55mm, Frequency: 16MHz, Mounting: SMD, Operating temperature: -20...70°C, Body dimensions: 2.5x2x0.55mm, Capacitance: 8pF, Resonator tolerance: ±10ppm, Frequency stability: ±10ppm, Type of resonator: quartz.