Продукція > QST > QT49-13.560MAHE-B
QT49-13.560MAHE-B
QT49-13.560MAHE-B QST
Виробник: QST
Description: HC49 XTAL 30ppm 30ppm 12pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49S
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 13.56 MHz
на замовлення 1743 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC49 XTAL 30ppm 30ppm 12pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49S, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 13.56 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT49-13.560MAHE-B Виробник : TXC Corporation QT49.pdf Crystals HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-40 to 85C), 12pF