Продукція > QST > QT49S-37.050MAGV-T
QT49S-37.050MAGV-T
QT49S-37.050MAGV-T QST
Виробник: QST
Description: HC49 XTAL 30ppm 50ppm 8pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: 3rd Overtone
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 37.05 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC49 XTAL 30ppm 50ppm 8pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: 3rd Overtone, Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 37.05 MHz.