Продукція > QLIGHT > QTG70LF-3-24-RAG
QTG70LF-3-24-RAG
  • QTG70LF-3-24-RAG
  • QTG70LF-3-24-RAG
QTG70LF-3-24-RAG QLIGHT
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP65; QTG70; ABS
Operating temperature: -30...50°C
Type of signaller: signalling column
Lens dimensions: Ø70mm
Body dimensions: Ø70x374mm
Supply voltage: 24V DC
Body material: ABS
Body colour: white
Signalling method: blinking light; continuous light
IP rating: IP65
Manufacturer series: QTG70
Related items: LB24; LW24; QL24; QZ24; SL24; SZ24
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP65; QTG70; ABS, Operating temperature: -30...50°C, Light source: LED, Colour: red/amber/green, Type of signaller: signalling column, Lens dimensions: Ø70mm, Body dimensions: Ø70x374mm, Supply voltage: 24V DC, Body material: ABS, Body colour: white, Signalling method: blinking light; continuous light, IP rating: IP65, Manufacturer series: QTG70, Related items: LB24; LW24; QL24; QZ24; SL24; SZ24.