Продукція > QLIGHT > QTG70MLF-3-24-RAG
QTG70MLF-3-24-RAG
  • QTG70MLF-3-24-RAG
  • QTG70MLF-3-24-RAG
QTG70MLF-3-24-RAG QLIGHT
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP65; QTG70; ABS
Colour: red/amber/green
Body material: ABS
Operating temperature: -30...50°C
Related items: TWA80; TWS80
Body colour: white
Signalling method: blinking light; continuous light
Manufacturer series: QTG70
Type of signaller: signalling column
Lens dimensions: Ø70mm
Body dimensions: Ø70x226mm
Supply voltage: 24V DC
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP65; QTG70; ABS, Colour: red/amber/green, Body material: ABS, Operating temperature: -30...50°C, Related items: TWA80; TWS80, Body colour: white, Signalling method: blinking light; continuous light, Manufacturer series: QTG70, IP rating: IP65, Light source: LED, Type of signaller: signalling column, Lens dimensions: Ø70mm, Body dimensions: Ø70x226mm, Supply voltage: 24V DC.